Про компанію

Квазар - одна із провідних компаній на ринку з продажу штучних ялинок та новорічних прикрас.

Основним напрямком фірми є виготовлення та продаж штучних ялинок, новорічних гірлянд, вінків та підсвічників.

Асортимент компанії досить широкий. Він включає понад дев"яносто видів штучних ялинок та понад 200 видів новорічного декору. Для виготовлення своєї продукції Квазар використовує лише екологічно чисті та вогнетривкі матеріали.

Гордістю компанії Квазар є новий вид штучних лісових красунь — литі ялинки. Підприємство є єдиним в Україні виробником даної продукції. І за досить короткий термін  литі ялинки зарекомендували себе на досить високому рівні. Адже вони надзвичайно схожі на живих лісових красунь.

Підтвердженням того, що штучні ялинки від Квазар є дійсно якісними є те, що компанія відвідує виставки по всьому світу. Саме тут працівники Квазар здобувають безцінний досвід та втілюють набуті знання у виготовлення штучних ялинок та новорічних прикрас.

Купити продукцію підприємства можна не тільки на території України, але й у Білорусі та Росії Молдови . Усім, хто потребує новорічні товари найкращої якості та за доступними цінами варто завітати до компанії Квазар. Адже саме тут вам запропонують неймовірно широкий асортимент яскравих новорічних прикрас та великий вибір штучних ялинок різної висоти та пишноти. Вас приємно здивують ціни на продукцію та обслуговування.

Купуйте якісні штучні ялинки та новорічні прикраси
у компанії Квазар.
І створюйте  святковий настрій собі, своїм близьким
та всім оточуючим.


Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×