Новорічний декор бізнес-класу – ефектне свято без зайвих турбот

Новорічні свята, напевно, найулюбленіші для багатьох. Це час, коли хочеться вірити в казку, а блиск тисячі вогників заворожує і повертає в дитинство. Саме тому до підготовки свята ми завжди відносимось з особливим трепетом. Новорічний декор – це важливий елемент, що перетворить буденний інтер’єр на справжню казку.

Одним з найбільш популярних елементів новорічного декору є вінок. Ним можна прикрасити двері або ж просто покласти на стіл, поставивши всередину свічку.

Ця традиція прийшла до нас з Європи, а бере свій початок ще з 19 століття. Першопричиною появи таких вінків були релігійні основи. На вінку розміщувались свічки, що символізували дні посту, більші– великі свята, маленькі свічечки – менш вагомі. Це був своєрідний календар.

Сьогодні вінок сприймається лише, як прикраса, проте і зараз його символізм не втратив свого значення. Вінок - це замкнене коло. Прикрашений вінок, виготовлений з використанням символічний рослин – це елемент замкненої святкової енергетики, що зберігає її в домі.

Прикрасивши новорічним вінком двері, ми захищаємо свій дім від негативу і даримо частинку доброї атмосфери кожному гостю. Вінок на столі символізує затишок та добробут будинку.

Навіть, не вникаючи в історію та символізм, такий декор безсумнівно заслуговує уваги та присутності в інтер’єрі.

Звичайно, головне на святі – це позитивний настрій, проте загальна атмосфера оточення і кожна її деталь часто і стає причиною його появи. Саме ці миготливі вогники, запах глінтвейну та хвої, блиск дзеркальних іграшок дарує цю радість, легкість та бажання дарувати тепло.

Тому так важливо продумати кожну деталь та гідно підготуватись до свята.

Компанія «Квазар» пропонує широкий асортимент стильних та оригінальних прикрас до новорічних свят. Ви можете обрати бажану прикрасу бізнес-класу, що означає високу якість та відповідну стилістику. В наявності прикраси на будь-який смак, що гармонійно підкреслять інтер’єр та нададуть приміщенню святкового настрою.

Всі прикраси виготовляються з якісний матеріалів, що гарантує тривалий експлуатаційний період та високі естетичні показники.

Дизайнери компанії не втомлюються придумувати все нові моделі новорічних віночків, щоб кожен міг обрати оптимальний варіант для свого дому або ж на подарунок близьким.

Новорічний декор – одна з найприємніших покупок, адже ці, здавалося б, прості предмети втілюють в собі всю радість і тепло свята.

Придбати цю красу можна не тільки зимою, а й в будь-який час,щоб відчути частинку тієї атмосфери.

Новорічні свята – це завжди весело та затишно, якщо хочеться свята, то немає значення, що за вікном +20. Дивіться каталог та замовляйте новорічний декор просто зараз