Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Чому ми вішаємо на двері різдвяний вінок?

Чому ми вішаємо на двері різдвяний вінок?

Традиція ставити ялинку на Новий рік та Різдво побутує у наших регіонах вже давно. Проте в останні два десятиліття ми ще й чіпляємо хвойний вінок на двері. Звідки ж пішла ця традиція та що вона означає? І де можна якісний сертифікований різдвяний вінок на двері купити Київ?

Дослідники пов`язують появу перших віночків з іменем лютеранського богослова Йогана Хінріха Вихерна, який жив у середні ХІХ століття і займався вихованням дітей-сиріт. Аби малеча розуміла, скільки часу залишилося до Різдва, чоловік змайстрував праобраз сучасних вінків - колесо, на якому він встановив 28 свічок і запалював їх щодня.

Звичні для нас вінки, скручені із ялинкових та ялицевих гілочок, з’явилися значно пізніше. Вони прикрашались не тільки чотирма свічками, а й червоними стрічками, яблуками та солодощами. Вважається, що кожна з деталей віночку має особливий сакральний сенс. Наприклад, коло, в формі якого заплетений віночок, означає вічне існування Бога та вічну Надію. Зелений домінантний колір виробу є втіленням життя та розвитку, вічності та духовності.Червоні стрічки, якими традиційно прикрашають віночок, символізують кров розп’ятого Христа. А шишки, фрукти та горіхи нагадують про народження та відродження.

У загальній символіці різдвяного вінка виділяється кілька значень. Спочатку додавання світла у вінку символізувало зростаюче очікування народження Христа, “світла миру”. До цього додалися додаткові значення, обумовлені круглою формою, символікою вінка, зеленню ялинки, кольором свічок і декоративних стрічок. Різдвяний вінок з чотирма свічками асоціюється з земною кулею і чотирма сторонами світу. Коло символізує вічне життя, яке дарує Воскресіння, зелень - колір життя, а свічки - світло, яке освітить світ в Різдво.

Раніше всі вінки створювали своїми руками з ялинових або ялицевих гілок. Пізніше такий вінок стало досить просто купити в магазині, та й прикраси його змінилися - тепер продаються найрізноманітніші вінки: плетені з хворостин, вічнозелених рослин, повністю створені з яблук, шишок, тканини, паперу  або новорічних кульок  тощо.

Фантазія сучасних дизайнерів невичерпна! Вінки з яскравими вогниками прикрашають магазини, салони, офіси фірм. Тепер це досить модний різдвяний атрибут.

Сьогодні Різдво дещо трансформувалося з релігійного у красиве сімейне свято, правила проведення якого вже не такі суворі. До Нового Року і Різдва ми готуємося, ставимо ялинку, прикрашаємо наш будинок, адже це створює дивовижну атмосферу - очікування свята.

Компанія "Квазар" - одна із провідних компаній на ринку з продажу штучних ялинок та новорічних прикрас. Основним напрямком фірми є виготовлення та продаж штучних ялинок, новорічних гірлянд, вінків та підсвічників. Наявність всіх сертифікатів свідчить про те, що ми надзвичайно серйозно ставимось до виготовлення якісних та нешкідливих прикрас.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create