Купить искусственные елки

Купить искусственные елки

Компанія ТзОВ Квазар заснована у 1995 році. Виробництво штучних ялинок, різдвяних прикрас та сувенірів. З кожним роком асортимент  товару збільшується і на сьогоднішній день  більше  як 86  видів різдвяних дерев та 200 видів новорічних декорів  Усі  ялинки виробляються на європейському високотехнічному обладнанні та з високоякісної сировини яка проходить гігієнічну перевірку. Постійно слідкуємо за тенденцією новорічної моди. Ми не тільки відвідуємо усі новорічні виставки але і приймаємо участь у них  Christmasworld Франкфурт Німетчина , Homa Décor  Познань Польща , Special Days  Познань Польща. Неодноразові переможці «Ялинка року» Christmas trade show Київ. Ми маємо можливість виготовити для вас будь-які обсяги продукції та зробити нашу співпрацю плідною та взаємовигідною.Наша компанія пропонує своїм клієнтам різноманітність асортименту продукції, який поновлюється з кожним роком , Кольорова гамма новорічних дерев різноманітна від  традиційних зелених до кольорових та блискучих, з шишками, калиною та засніжені. Те ж саме можна сказати і про форму новорічних красунь та їх висоту. Ми виготовляємо як інтер’єрні так і висотні вуличні ялинки. Крім новорічних ялинок ми пропонуємо широкий асортимент різдвяних прикрас, ялинкових та соснових гірлянд, віночків та підсвічників з декором та без нього. Ціни відіграють також не останню роль, наявність власних складських та виробничих приміщень  дозволяє нам запропонувати привабливі ціни для кожного покупця. Штучна ялинка більш довговічна, ніж жива, і при правильному догляді наша ялинка не втратить своєї привабливості і через 10р.

 
Написать нам
 

Комментарии (Комментарии могут вносить только зарегистрированные пользователи. )

 
 
Жалоба на комментарий Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на комментарий Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Новости компании

Готовь сани летом: большая искусственная елка бизнес-класса по очень выгодной цене!
04 июня 2018 в 12:51

Главным атрибутом новогодних праздников всегда была и будет елка. В современном мире уже мало кто выбирает живую красавицу, ведь это дорого, неэкологично и только на несколько дней. Гораздо лучшим решением станет покупка…

 

Контакты

Штучні ялинки, сосни, литі ялинки, новорічні прикраси - Квазар
(основной офис)

81500, Украина, Львовская, Городок, Шухевича, дом 18
  • +38 (03231) 301XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create